ZĀLES PĻĀVĒJS – ROBOTS – MIIMO 520

2,395.00 2,199.01

Šī prece ir pieejama uz pasūtījumu, lūdzu sazinies ar mums.

Jūsu jaunais ģimenes loceklis, kas atbrīvo Jūs no zāles pļaušanas

Šodien ir Honda Miimo
Honda Miimo ir jaunākās paaudzes robots – zāles pļāvējs. Tas sniedz Honda zāles pļāvēja lielisko pļaušanas rezultātu un precizitāti, bet darbojas pilnīgi patstāvīgi. Pēc instalēšanas tas apkopj visu Jūsu dārza zāliena platību. Tikai tad, kad to vēlaties. Tieši tur, kur tas ir nepieciešams. Tik klusi,
ka Jūs to pat nemanīsiet. Tas atslēdzas no savas uzlādes stacijas pilnīgi automātiski un izbraukā Jūsu dārzu pa precīzu trajektoriju. To neaptur ne šķēršļi, ne negludumi, kā arī tas izvairās no visa, kas nav zāle. Varētu pat teikt, ka tas atklāj skatam Jūsu dārza skaistāko pusi.

Honda Miimo piemīt visas funkcijas, kas nepieciešamas perfektai zāliena kopšanai. Tas ir spēcīgs un izturīgs, lai tiktu galā ar lielākām zāliena platībām un stāvām virsmām, vai arī tiktu pāri bruģētām taciņām. Tas ir pietiekami gudrs, lai nopļautu tikai zālienu. Tas apbrauc puķes, kokus vai arī Jūsu dārza dīķīti. Tas ir īsts estēts. Pirms zāles pļaušanas tas rūpīgi sagatavojas un nopļauto zāli vienmērīgi izdala, ka tā ir praktiski nepamanāma. Pļaušanas laikā tas variē maršrutu, lai izvairītos no paliekošām sliedēm. Tas ir viss, kas nepieciešams perfekta zāliena uzturēšanai. Jūs viņu iemīlēsiet.

Par milimetru īsāks zāliens, bet nekādas paliekošas sliedes vai mulča. Pateicoties tā inteliģentajai ventilatora nazīšu sistēmai, Honda Miimo paceļ zāles stiebrus, precīzi tos nopļauj un īpaši smalki sasmalcina nopļauto zāli. Rezultātā tiek iegūts perfekti nopļauts zāliens.

Honda Miimo ir spēcīgs un nenogurdināms. Tas viņam izdodas, pateicoties diviem iemesliem: tas ir pietiekami inteliģents, lai izvairītos veikt nevajadzīgus maršrutus, kā arī tas ņem savu enerģiju no jaudīga litijajonu akumulatora. Tas ir vieglāks nekā līdzīgi svinskābes akumulatori, un tam nav nekādas ietekmes uz atmiņu – tādējādi tas ilgstoši uztur augstu produktivitātes līmeni.

Rādīt vairāk
Pļaušanas platība līdz (m²)3000 m²
Pļaušanas jauda (m²/h)125 m²/h
Pļaušanas augstums (min.-max) mm6 (20-60)
Pļaušanas platums (cm)22 cm
Pļaušanas mehānisms3 rotējoši žiletes veida asmeņi
Maksimālais darba platības slīpums25° / 46%
Informācijas panelis50 / 200
Akumulatora tipsLCD displejs ar iestatījumu izvēlni
Uzlādēšanas sistēmaAutomātiska
Aptuvenais uzlādes laiks min.60 min
Vidējais pļaušanas laiks akumulatoram70 min
Trokšņu līmenis62 dB (A)
Svars, kg11.9 kg

 

*Līzinga kalkulatoram ir informatīva nozīme

Cena norādīta par vienu vienību, satur PVN un ir derīga 15.07.2024

Artikuls: HRM520K1EAE

Kategorijas: ,

Kontakti

Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe

Iegūt norādes

Auto iegāde un serviss +371 67 004 702

Atstājiet savu numuru un mēs jums atzvanīsim pāris minūšu laikā!

Piezvanīt man
Testa brauciens
Pieteikties servisam