ZĀLES PĻĀVĒJS – ROBOTS – MIIMO 3000

2,795.00 2,499.00

Honda HRM 3000 ir mūsu visjaunākā robota zāles pļaujmašīna. Tā jūsu dārzā ienes jaunu inovāciju pasauli un atbrīvo jūs no piepūles, uzturot jūsu zālienu ideālā stāvoklī, lai sniegtu jums brīvo laiku lietām, kas jums patīk.

Pielāgojamība
Miimo uzlādes staciju var izvietot dažādās jūsu dārza vietās, sniedzot Jums lielisku pielāgošanas iespēju, novietojot to tālāk no celiņiem, kādā klusā stūrī, šaurās ejās vai blakus būvēm.

Vadība
Bluetooth™ pieslēgums ir standarta komplektācijā un nav nepieciešams pievienot papildus jebkādas komponentes. Aplikācija izstrādāta tā, lai Jūs varētu mainīt iestatījumus, pļaušanas augstumu, pļaušanas sākuma/beigu laiku vai pat vadīt Miimo attālināti. Jūs pat varat izmantot mēneša laika plānotāju, lai varētu apturēt Miimo darbību noteiktā datumā.

Lietotājam draudzīga izmantošana
Miimo dara visu iespējamo, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku. Tas ir ūdensdrošs, tāpēc var pļaut Jūsu zālienu jebkādos laika apstākļos un Jūs to varēsiet nomazgāt ar dārza ūdens šļūteni. Tas pat var pieskatīt sevi, saskaroties ar kādu problēmu nosūtot atskaiti ar aplikācijas palīdzību uz "mākoņa" atbalsta sistēmu, kas ļauj izplatītājam attālināti to pārbaudīt vai atjaunot tā programmnodrošinājumu.

Miimo ir kluss, sniedzot iespēju pļaut nakts laikā, nebaidoties, ka tiksiet traucēti Jūs vai jūsu kaimiņi. Tas ir arī ļoti ražīgs, aprīkots ar vienmērīgu pagriezienu funkciju, kas ļauj pagriezties zālienu malās bez apstāšanās.

Rādīt vairāk

Ir noliktavā

Cena norādīta par vienu vienību, satur PVN un ir derīga 22.09.2020

Līzinga kalkulators

**Bez% aizdevums līdz 12 mēnešiem sadarbība ar Aizdevums.lv. Reprezentatīvais piemērs: Aizdevuma summa 2795,00 EUR, termiņš 12 mēneši, pirmā iemaksa 0 eur, komisijas maksa par līguma noformēšanu 0%, fiksēta aizņēmuma likme 0% gadā, ikmēneša apkalpošanas maksa 0 EUR, GPL 0% (ievērojot atmaksas grafiku), kopējā summa atmaksai 2795,00 EUR, ikmēneša maksājums 232,92 EUR. Akcija spēkā līdz 31.07.2020. Preču daudzums ir ierobežots.

Pasūti tagad un saņem:
WESS Select klientu centrā
Šodien, līdz plkst. 20:00
piegādes punktos vai pakomātos
Trīs darba dienu laikā
piegādi uz savām mājām
Trīs darba dienu laikā
Kontakti

Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe

Iegūt norādes

Auto iegāde un serviss +371 67 004 702

Atstājiet savu numuru un mēs jums atzvanīsim pāris minūšu laikā!

Piezvanīt man
Testa brauciens
Pieteikties servisam
Online čats
Pārbaudiet vai Jūsu automašīnai ir paredzēta HONDA RUPNĪCAS TEHNISKĀ KAMPAŅA!

Tehniskās kampaņas ietvaros Jūsu automašīnai Jūs varat 
BEZMAKSAS  veikt detaļas/programmas nomaiņu.

UZZINĀT VAIRĀK
close-link