HONDA līzings un apdrošināšana

ĀTRI UN ĒRTI FINANSU RISINĀJUMI AUTO IEGĀDEI.

  • PROFESIONĀLS ATBALSTS
  • PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA
  • APKALPOŠANAS KVALITĀTE

Ja Jūs plānojiet iegādāties automašīnu un kā piemērotāko finansēšanas risinājumu apsveriet līzingu, tad arī šeit mēs Jums palīdzēsim un atbalstīsim! Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmies iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, atradīsim Jums labāko risinājumu, lai jaunas automašīnas iegāde būtu ātrs, ērts un patīkams process!

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

PROFESIONĀLS ATBALSTS.

Mēs palīdzēsim Jums atrast ne tikai piemērotāko jaunu vai mazlietotu automašīnu, bet arī risinājumu tās iegādes finansējumam. Mūsu uzdevums ir sniegt Jums visu nepieciešamo profesionālo atbalstu, lai nodrošinātu Jūsu vajadzības un vēlmes, neatkarīgi no tā, auto plāno iegādāties kā fiziska vai juridiska persona.

PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA.

Mēs sadarbojamies ar visām vadošajām līzinga kompānijām, tāpēc varam nodrošināt un piedāvāt Jums dažādus finansējuma risinājumus. Jums ir tikai jāizvēlas līzinga veids, termiņš un nosacījumi – pārējo izdarīsim mēs!

APKALPOŠANAS KVALITĀTE.

WESS Auto Grupa līzinga speciālisti – tā ir profesionāļu komanda, kas rūpējas par ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu pirms un pēc auto iegādes. Kopā ar mums Jūs varat bezrūpīgi baudīt prieku savā jaunajā automašīnā, jo Jūsu izmaksas ir veiksmīgi kontrolētas!

FINANSĒJUMA VEIDS

Automašīnu var iegādāties, izmantojot dažādus finansējuma veidus –  finanšu līzingu, operatīvo līzingu vai pilna servisa ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus, ko piedāvā WESS Auto Noma. Izvēlies sev piemērotāko!

FINANŠU LĪZINGS ir vairāk piemērots, ja vēlāties lietot automašīnu ilgstoši un līzinga termiņa beigās arī iegūt to savā īpašumā.

 

KĀ SAŅEMT LĪZINGA PIEDĀVĀJUMU?

Ja gribēsiet iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, izmantojot jebkuru no finansējuma veidiem, sazinieties ar mūsu pārdošanas konsultantu vai WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko līzinga piedāvājumu!

HONDA auto apdrošināšana

Honda oriģinalitātes saglabāšana
Avārijas gadījumā mēs nodrošināsim jums Honda apstiprinātus remontdarbu pakalpojumus. Remontā tiks izmantotas oriģinālās Honda rezerves daļas, ko uzstādīs apmācīti Honda tehniķi. Un trīs gadu garantija nodrošinās jums pilnīgu sirdsmieru.

Automašīnas stiklojuma apdrošināšana
Honda Automašīnas stiklojuma bojājumu rezultāta, bojātais stikls bez pašriska tiks nomainīts pie kāda no sadarbības partneriem (cittur – ar pašrisku 70 EUR apmērā). Akcijas modeļiem – CRV, CIVIC, JAZZ, HRV bojātais stikls bez pašriska tiks nomainīts oficiālajā Honda servisā.

Auto aizvietošana
Risks Aizvietošana nodrošina maiņas auto uz visu remonta laiku un no pirmās negadījuma dienas, ja auto nav braucams un 30 kalendārās dienas pēc kārtas auto bojāejas, zādzības, vai laupīšanas iestāšanās gadījumā.

Jaunas automašīnas nomaiņa
Risks Jaunvērtība nodrošina līdzvērtīga jauna auto iegādi zādzības vai pilnīgas bojāejas gadījumā, ja auto faktiskais nobraukums nepārsniedz 60 000 km (līdz 2 gadus veciem auto, kas iegādāti pie Latvijas dīleriem).

Segums izmantošanai ārvalstīs
Mēs automātiski sedzam izmantošanu Eiropas Savienībā. Segums ir neierobežots, ja katrs atsevišķs izbrauciens nepārsniedz 90 dienas.

Atslēgu zādzība
Ja tiek nozagtas automašīnas atslēgas, Apdrošināšanas sabiedrība atlīdzinās zaudējumus līdz 500 EUR jaunu atslēgu izgatavošanai un esošo atslēgu pārprogrammēšanai

Degvielas neatbilstība
Apdrošināšanas sabiedrība līdz 500 EUR atlīdzina zaudējumus, kuri rodas nepiemērotas degvielas iepildīšanas gadījumā.

Bērnu sēdeklīša segšana
Ja jūsu automašīnā ir uzstādīts bērnu sēdeklītis un automašīna ir cietusi avārijā, ugunsgrēkā vai ir apzagta/nozagta, Apdrošināšanas sabiedrība atlīdzina zaudzējumus, kuri radīsies līdz ar jaunā bērnu sēdeklīša iegādi. (Ja apdrošināšanas polisē ir nepiecieciešamība iekļaut bērnu sēdeklīti, par to nepieciešams informēt Apdrošināšanas kompāniju.)

Kā rīkoties, ja noticis negadījums?

Honda Apdrošināšana nodrošina Jums ātru un kvalitatīvu atlīdzību izskatīšanas procesu. Jūs ērti un vienkārši varat pieteikt atlīdzības gadījumu:
• Elektroniski If mājas lapā: www.if.lv
• Zvanot pa atlīdzības tālruni: 8333 (zvaniem Latvijas teritorijā) vai +371 67094777 (zvaniem no ārzemēm).
• If klientu apkalpošanas centros: Rīgā, Valmierā vai Liepājā;

Testa brauciens
Pieteikties servisam
Online čats

Darba laika izmaiņas! 

HONDA serviss K. Ulmaņa gatvē 123
ir atvērts darba dienās no 8:00 līdz 18:00.
Sestdienās serviss ir slēgts.

WESS Select administrācija
close-link