HONDA Līzings

ĀTRI UN ĒRTI FINANSU RISINĀJUMI AUTO IEGĀDEI.

  • PROFESIONĀLS ATBALSTS
  • PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA
  • APKALPOŠANAS KVALITĀTE

Ja Jūs plānojiet iegādāties automašīnu un kā piemērotāko finansēšanas risinājumu apsveriet līzingu, tad arī šeit mēs Jums palīdzēsim un atbalstīsim! Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmies iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, atradīsim Jums labāko risinājumu, lai jaunas automašīnas iegāde būtu ātrs, ērts un patīkams process!

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

PROFESIONĀLS ATBALSTS.

Mēs palīdzēsim Jums atrast ne tikai piemērotāko jaunu vai mazlietotu automašīnu, bet arī risinājumu tās iegādes finansējumam. Mūsu uzdevums ir sniegt Jums visu nepieciešamo profesionālo atbalstu, lai nodrošinātu Jūsu vajadzības un vēlmes, neatkarīgi no tā, auto plāno iegādāties kā fiziska vai juridiska persona.

PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA.

Mēs sadarbojamies ar visām vadošajām līzinga kompānijām, tāpēc varam nodrošināt un piedāvāt Jums dažādus finansējuma risinājumus. Jums ir tikai jāizvēlas līzinga veids, termiņš un nosacījumi – pārējo izdarīsim mēs!

APKALPOŠANAS KVALITĀTE.

WESS Auto Grupa līzinga speciālisti – tā ir profesionāļu komanda, kas rūpējas par ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu pirms un pēc auto iegādes. Kopā ar mums Jūs varat bezrūpīgi baudīt prieku savā jaunajā automašīnā, jo Jūsu izmaksas ir veiksmīgi kontrolētas!

FINANSĒJUMA VEIDS

Automašīnu var iegādāties, izmantojot dažādus finansējuma veidus –  finanšu līzingu, operatīvo līzingu vai pilna servisa ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus, ko piedāvā WESS Auto Noma. Izvēlies sev piemērotāko!

FINANŠU LĪZINGS ir vairāk piemērots, ja vēlāties lietot automašīnu ilgstoši un līzinga termiņa beigās arī iegūt to savā īpašumā.

 

KĀ SAŅEMT LĪZINGA PIEDĀVĀJUMU?

Ja gribēsiet iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, izmantojot jebkuru no finansējuma veidiem, sazinieties ar mūsu pārdošanas konsultantu vai WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko līzinga piedāvājumu!

Testa brauciens
Pieteikties servisam
Online čats
Pārbaudiet vai Jūsu automašīnai ir paredzēta HONDA RŪPNĪCAS TEHNISKĀ KAMPAŅA!

Tehniskās kampaņas ietvaros Jūsu automašīnai Jūs varat 
BEZMAKSAS  veikt detaļas/programmas nomaiņu.

UZZINĀT VAIRĀK
close-link