Oficiālais HONDA dīleris un serviss Latvijā

ĀTRS UN ĒRTS FINANŠU RISINĀJUMS

Neatkarīgi no tā, vai esat nolēmies iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mūsu līzinga speciālisti atradīs Jums vispiemērotāko risinājumu, lai jaunas automašīnas iegādes process būtu ātrs, ērts un patīkams!

KĀ SAŅEMT LĪZINGA PIEDĀVĀJUMU?

  • Aizpildiet pieteikumu. Pieteikuma veidlapu varat aizpildīt gan mājas lapā, gan uz vietas mūsu salonā.
  • Sagaidiet atbildi. Pēc pieteikuma iesniegšanas mūsu līzinga speciālists sagatavos Jums visizdevīgāko piedāvājumu un informēs par turpmākajām darbībām.
  • Noslēdziet līgumu. Pēc līguma parakstīšanas Jūsu izvēlētais auto nonāks Jūsu rīcībā.

Pieteikuma veidlapa fiziskām personām 

Pieteikuma veidlapa juridiskām personām

 

HONDA LĪZINGA KALKULATORS

Pieteikties HONDA līzingam

PROFESIONĀLS ATBALSTS

Mūsu uzdevums ir sniegt Jums visu nepieciešamo profesionālo atbalstu, lai nodrošinātu Jūsu vajadzības un vēlmes, neatkarīgi no tā, vai auto plānojat iegādāties kā fiziska vai juridiska persona.

PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA

Mēs sadarbojamies ar visām vadošajām līzinga kompānijām, tāpēc varam Jums piedāvāt visizdevīgāko finansējumu. Jums ir tikai jāizvēlas līzinga veids, termiņš un nosacījumi – pārējo izdarīsim mēs!

APKALPOŠANAS KVALITĀTE

Mūsu speciālisti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi parūpēsies par ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu kā pirms, tā pēc auto iegādes. Kopā ar mums Jūs varat bezrūpīgi braukt ar savu jauno auto, jo Jūsu izmaksas tiks veiksmīgi kontrolētas.

FINANSĒJUMA VEIDS

Automašīnu var iegādāties, izmantojot dažādus finansējuma veidus – finanšu līzingu, operatīvo līzingu vai pilna servisa ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus. Izvēlieties sev piemērotāko!

Testa brauciens
Pieteikties servisam
 

DARBA LAIKS SVĒTKOS

K. Ulmaņa gatve 123, Mārupe

22. jūnijā 9:00 - 18:00
23.-24. jūnijā - slēgts


Siguldas šoseja 2, Berģi
22.-24. jūnijā - slēgts

Priecīgus Līgo svētkus! 

 
close-link