Lietošanas noteikumi

Interneta vietnes www.hondawess.lv lietošanas noteikumi

Par www.hondawess.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

 1. Pirms sākt lietot AS WESS Select (reģistrācijas Nr.40003609098, adrese – Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167) interneta vietni www.hondawess.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.hondawess.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
 2. Ar interneta vietni www.hondawess.lv tiek saprasta AS WESS Select izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.hondawess.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
 3. Apmeklējot interneta vietni www.hondawess.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
 4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.hondawess.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
 5. Informējam, ka AS WESS Select interneta vietnē www.hondawess.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.hondawess.lv lietošanas laikā.
 6. AS WESS Select ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.hondawess.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.hondawess.lv.
 7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.hondawess.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
 8. Interneta vietnes www.hondawess.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. AS WESS Select ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.hondawess.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.hondawess.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.hondawess.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 10. Katram interneta vietnē www.hondawess.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.hondawess.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.hondawess.lv par dažāda veida aktualitātēm.
 12. AS WESS Select neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.hondawess.lv lietošanas laikā.
 13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par AS WESS Select interneta vietnē www.hondawess.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.hondawess.lv kontaktpersonu.

Par www.hondawess.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.hondawess.lv norādīto kārtību.
 2. Neizmantojiet interneta vietnē www.hondawess.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. AS WESS Select ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.hondawess.lv lietošanas noteikumiem.
 3. Pieprasot AS WESS Select vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@wess-select.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar AS WESS Select, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.hondawess.lv tālruņi: 67 004 700.
 4. AS WESS Select, konstatējot interneta vietnē www.hondawess.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā AS WESS Select distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 5. Interneta vietnes www.hondawess.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.hondawess.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.hondawess.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.hondawess.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.hondawess.lv starpniecību.
 6. Interneta vietnē www.hondawess.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir AS WESS Select īpašums.

Par cenu un norēķinu kārtību

 1. www.hondawess.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 2. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties ar bankas karti, izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus, iespējams arī norēķins preces
  saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (tikai salonā Kārļa Ulmaņa gatvē 123, Mārupe, Mārupes novads).
 3. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.
 4. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta salonā Kārļa Ulmaņa gatvē 123, Mārupe, Mārupes novads, ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, Latvijas Pasta nodaļās vai degvielas uzpildes stacijās Circle K, komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.
 5. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.hondawess.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
Testa brauciens
Pieteikties servisam
 

DARBA LAIKS SVĒTKOS

K. Ulmaņa gatve 123, Mārupe

22. jūnijā 9:00 - 18:00
23.-24. jūnijā - slēgts


Siguldas šoseja 2, Berģi
22.-24. jūnijā - slēgts

Priecīgus Līgo svētkus! 

 
close-link