Oficiālais HONDA dīleris un serviss Latvijā

Samaini savu auto pret jaunu HONDA!

Aizpildiet anketu, lai saņemtu piedāvājumu!

Mēs pieņemsim Tavu automašīnu kā pirmo iemaksu izvēlētā auto iegādei!

Pārdot esošo automašīnu un nopirkt jaunu vienuviet – tā ir priekšrocība, kas ne tikai ietaupa laiku, bet arī atvieglo un padara ērtāku visu pirkšanas – pārdošanas procesu. Auto maiņa pie mums notiek pavisam vienkārši!

KĀ SAMAINĪT AUTO?
1. IZVĒLIES JAUNU AUTO!
Izvēlies jaunu HONDA automašīnu WESS Select autocentrā.
2. PIESAKI SAVU AUTO MAIŅAI!
Lai nezaudētu laiku un naudu, piesaki savu esošo automašīnu maiņai. Izvēlies sev ērtāko pieteikšanas veidu – sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi WESS Select autocentrā.
3. NOVĒRTĒJAM TAVU AUTO UN PIEDĀVĀJAM CENU!
Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā WESS Select servisa speciālisti veiks kompleksu diagnostiku Tavai automašīnai, lai novērtētu tās tehnisko stāvokli, un novērtēs Tava auto vizuālo stāvokli. Labākās cenas piedāvājums Tavai automašīnai tiks sagatavots vienas darba dienas laikā!
4. PARAKSTAM LĪGUMU PAR JAUNA AUTO IEGĀDI.
Ja Tevi apmierina mūsu piedāvāta cena par Tavu esošo auto, mums atliek vien parakstīt līgumu par auto iegādi. Pēc līguma parakstīšanas Tavu esošo automašīnu pieņemsim kā daļēju samaksu par izvēlēto auto.
5. BAUDI BRAUKŠANAS PRIEKU JAUNAJĀ AUTO!
Lai Tu savā jaunajā auto varētu baudīt daudzus bezrūpīgus kilometrus, mēs palīdzēsim Tev saņemt visizdevīgākos apdrošināšanas piedāvājumus, kā arī nodrošināsim pilnu servisu un atbslatu visā apdrošināšansa polises darbības laikā.
 
Atceries! Visiem uz Tavu automašīnu attiecināmajiem obligātajiem maksājumiem (nodevas, nodokļi, sodi par administratīvajiem un ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ja tādi ir piemēroti), ir jābūt samaksātiem pirms automašīnas maiņas darījuma.

Testa brauciens
Pieteikties servisam
 

DARBA LAIKS SVĒTKOS

K. Ulmaņa gatve 123, Mārupe

22. jūnijā 9:00 - 18:00
23.-24. jūnijā - slēgts


Siguldas šoseja 2, Berģi
22.-24. jūnijā - slēgts

Priecīgus Līgo svētkus! 

 
close-link