Pilnīgi jaunais Honda Civic 5D hibrīds

25. jūnijs, 2021 Ziņas

Honda ir nākusi klajā ar pilnīgi jaunā Civic piecdurvju versiju, kas ir zīmola vadošās hečbeka klases 11. paaudzes auto. Civic vēl joprojām ir pārdotākais Honda modelis Eiropā, kura jaunāko paaudzi pavada gandrīz 50 gadu ilga ražotāja pieredze, nodrošinot tā funkcionalitāti, komfortu un vizuālo pievilcību, ar ko šis modelis ir ievērojams.

Pilnīgi jaunais Civic 5D tiks piedāvāts tikai kā hibrīds, kļūstot par jaunāko Honda modeli, kurš būs aprīkots ar nevainojamo zīmola e: HEV jeb hibrīda elektriskā transportlīdzekļa piedziņu. Tas papildinās jau tirdzniecībā esošo Honda hibrīdu saimi – Jazz un Jazz Crosstar, 2020. gada CR-V, kā arī pilnīgi jauno HR-V, kuru tirdzniecībā gaidām šī gada nogalē. Plaši novērtētais Honda hibrīda spēks jaunajiem Civic īpašniekiem piedāvās izcilu veiktspējas un efektivitātes kombināciju.

Kopš Civic izlaišanas 1972. gadā, klienti visā pasaulē ir atzinīgi novērtējuši šo modeli. Kopumā 170 pasaules valstīs pārdoti vairāk nekā 27 miljonu šādu vienību. Pilnīgi jaunais Civic e: HEV ir gatavs turpināt šos panākumus un Eiropā ieradīsies, sākot no 2022. gada rudens.

 

 

OFICIĀLAIS HONDA DĪLERIS UN SERVISS

Testa brauciens
Pieteikties servisam
Pārbaudiet vai Jūsu automašīnai ir pieejama HONDA TEHNISKĀ KAMPAŅA!

Tehniskās kampaņas ietvaros Jūsu automašīnai tiks veikta 
BEZMAKSAS rezerves daļu/programmas nomaiņa.

UZZINĀT VAIRĀK
close-link