Uzzini vairāk par valsts atbalstu jauna vai lietota elektroautomobiļa iegādei.

HONDA New Car Form
TESTA BRAUCIENS

Aizpildiet anketu, lai pieteiktos testa braucienam!

Saņem līdz 4500€ lielu atbalstu elektroauto iegādei

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija izstrādātā finansējuma projekta ietvaros privātpersonām ir iespējams saņemt viena jauna elektromobiļa iegādei 4500€ lielu atbalstu un lietotiem elektromobiļiem vai jauniem ārēji lādējamiem hibrīdauto – 2250€ (t. sk. PVN).

Lai saņemtu valsts līdzfinansējumu ir jāizpilda sekojoši nosacījumi:

  • Privātpersona var iegādāties ne vairāk kā vienu elektroauto;
  • Minimālais par valsts atbalstu iegādātais ekspluatācijas termiņš ir 5 gadi vai 52 000 km, neatkarīgi no līzinga termiņa. Pēc 5 gadiem, vai iestājoties attiecīgajam nobraukumam, auto īpašniekam ir brīvas tiesības auto nodot otrreizējā tirdzniecībā vai pārdot;
  • Finansējuma apmērs jauniem elektromobiļiem ir noteikts 4500€ (t. sk. PVN);
  • Noteikumi paredz papildu atbalstu 1000€ (bez PVN) apmērā par atbalsta saņēmēja īpašumā esoša transportlīdzekļa norakstīšanu, to nododot apstrādes uzņēmumam;
  • Pēc transportlīdzekļa iegādes ir jānoslēdz līgums par atbalsta saņemšanu: Pieteikuma veidlapa par atbalsta saņemšanu transportlīdzekļa iegādei (līgumu sagatavos auto pārdevējs pēc pieteikuma izvērtēšanas)

Pieteikumu atbalstam aizpilda tikai pēc tam, kad esat vienojušies ar līzinga kompāniju par transporlīdzekļa iegādes finansēšanu (ja nepieciešams) un AS “WESS Select” automobiļa pārdevēju.

Papildu informācija par valsts atbalstu pieejama šeit.

Citas akcijas

Testa brauciens
Pieteikties servisam